Regulamin

Poniższy dokument (zwany dalej “Regulaminem”) reguluje warunki korzystania z oferty sklepu internetowego RUDEBOY. Złożenie zamówienia w sklepie RUDEBOY oznacza, że zgadzasz się z warunkami niniejszego Regulaminu. W ofertę sklepu RUDEBOY wchodzą produkty wymienione w katalogu sklepu w chwili sprzedaży. W sklepie RUDEBOY można kupić wyłącznie rzeczy fabrycznie nowe. W wypadku kiedy sklep RUDEBOY nie może zrealizować zamówienia klienta, sklep zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia lub odrzucenia zamówienia

Właścicielem sklepu RUDEBOY jest firma:   

RUDEBOY ANNA IWANCA
Ul. Wandy 15 / 27
44-217 Rybnik

NIP 6423034676
REGON 243316835
 

Rachunek bankowy:  
39 1160 2202 0000 0002 4483 5862

 

Polityka Prywatności

Sklep RUDEBOY przechowuje i przetwarza dane osobowe zawarte w formularzach w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Wypełniając formularz rejestracyjny klient poświadcza, iż wszystkie zawarte w nim dane są prawdziwe.

 

Dostawa

Paczki na terenie kraju dostarczane są przez Firmę Kurierską DPD . Towar wysyłany jest w ciągu dwóch dni roboczych a czas realizacji zamówienia to 2-7 dni roboczych. Okres realizacji zamówienia może zostać przedłużony z przyczyn niezależnych od sklepu RUDEBOY. Jeżeli klient sklepu RUDEBOY płaci przelewem, towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu przelewu na rachunku bankowym. Możliwe są wysyłki towaru za granice. W celu uzyskania więcej informacji na temat zagranicznych wysyłek prosimy o kontakt indywidualny. Koszt wysyłki towaru pokrywa klient sklepu RUDEBOY.  Koszt wysyłki może być rożny w zależności od ilości zamówionego towaru, wagi lub rozmiaru paczki i jest on widoczny przed złożeniem zamówienia przez klienta. 

Formy płatności

Oferujemy następujące formy płatności:

1. Za pobraniem - Płatność gotówką kurierowi DPD przy odbiorze przesyłki.

2. Przedpłata- przelew na konto bankowe sklepu: 

Dane do wpłaty:

RUDEBOY ANNA IWANCA
Ul. Wandy 15 / 27
44-217 Rybnik
 

Rachunek bankowy:  
39 1160 2202 0000 0002 4483 5862

Jeśli wybierają Państwo opcję przelewu na nasze konto - na wpłatę czekamy do 10dni. Po upływie 10 dni zamówienie zostanie anulowane. 

Reklamacje i zwroty

Uwzględniane są reklamacje klientów w przypadku niezgodności z umową towaru konsumpcyjnego  w chwili jego wydania na zasadach określonych w ustawie z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176). Towar konsumpcyjny to rzecz ruchoma nabywana przez osobę fizyczną w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą. Prosimy o przeslanie towaru na adres: (NASZ ADRES). Koszt wysyłki reklamacji pokrywa reklamujący. Należy skontaktować się ze sklepem RUDEBOY z numerem zamówienia przed reklamacją towaru. Sklep RUDEBOY nie odbierze przesyłek z reklamacją o których nie został uprzednio poinformowany. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, sklep RUDEBOY zwraca koszty związane z odesłaniem reklamacji. Uszkodzony towar zostanie wymieniony na inny. Uszkodzenia towaru powstałe podczas transportu będą podlegały reklamacji po sporządzeniu protokołu szkody w obecności kuriera.

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w Naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu dziesięciu dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może być używany oraz musi posiadać wszystkie oryginalne metki, oraz dowód zakupu towaru. Sklep RUDEBOY zwraca koszt zakupów za pomocą przelewu bankowego na rachunek klienta. Sklep RUDEBOY nie zwraca kosztów wysyłki zwrotu przez klienta.