GRUBSON - AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE - PREORDER - WYPRZEDANY

80,49 zł
Brutto Dostawa: 3 do 6 tygodni
Ilość

 
SPECJALNA LIMITOWANA WERSJA PRE ORDERU ZAWIERA:
- płytę CD AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE
- bonus track 
- instrumentale 
- wyjątkowy limitowany plakat
- wyjątkowe limitowane wlepki
AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE to 6 studyjny album Grubsona, który powstał w ścisłej współpracy z gitarzystą i kompozytorem, Jakubem Mitorajem.
Grubson, znany z doskonałego łączenia gatunków muzycznych i eksperymentowania ze środkami wyrazu, tym razem nagrał płytę w zupełnie świeżej akustyczno elektronicznej odsłonie.
Utwory, podobnie jak w przypadku całej dotychczasowej kariery artysty, są zarówno komentarzem społecznym, jak i opowieścią o nas - ludziach. AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE skupia się na relacjach międzyludzkich, miłości i człowieczeństwie w świecie zdominowanym przez technologię.
Jak sam przyznaje, to jego najbardziej osobista płyta w całej dotychczasowej karierze, której nie byłby w stanie nagrać wcześniej, a dzięki bliskiej współpracy z Jakubem Mitorajem, uzyskał potrzebną perspektywę. Współpraca, która zaczęła się od wspólnych tras koncertowych (Mitoraj to członek Sanepidu Live Band grającego z GrubSonem od lat) i akustycznych brzmień, pozwalających na zupełnie nowe aranże, zdawałoby się skostniałych brzmień, zabrała muzyków we wspólną, nieskrępowaną i bardzo odważną muzyczną podróż. Od naturalnego, czystego brzmienia gitary, po elektroniczne granice gatunków.
Wszystko "zaprojektowane" precyzyjnie tak, aby przy każdym odsłuchaniu zaskakiwać słuchaczy czymś nowym.
Gościnnie na płycie pojawiają się zaprzyjaźnieni Artyści GrubSona: Mrozu, Marika, Jarecki, Paprodziad i Igor Herbut.
Za produkcję albumu odpowiadają Grubson i Jakub Mitoraj, a za mix i mastering DJ Eprom.